Zauważyliście, że znacznie większe oburzenie ze strony polskich mediów i polityków było gdy Braun zgasil kilka świec niż wtedy gdy Izrael zbombardował konwój humanitarny zabijając Polaka?

Zauważyliście, że znacznie większe oburzenie ze strony polskich mediów i polityków było gdy Braun zgasil kilka świec niż wtedy gdy Izrael zbombardował konwój humanitarny zabijając Polaka?

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 27 komentarzy

 1. Braun wziął to oburzenie na klatę zanim oburzanie się na państwo położone w Palestynie stało się modne ;)

  1. Ambasador Izraela zachowywał się jak ktoś lepszy z lepszego narodu i przez to sprawił, że Grzegorz Braun wyszedł na męża stanu – stwierdził Krzysztof Stanowski.

 2. tragedia:
  ktos jedzie gdzies i wie , ze moze zginac
  ktos jedzie na wojne i wie, ze moze zginac

  czyli co ? jest patusem z 800+ i nie wie co robi?
  czy ewentualnie, wina tuska

  na obecna chwile jest min. 100 konfliktów, jakos nikt tym nie przejmuje sie

  ruskim z ukrainy, najlepiej w czasie wojny wychodzi, tanczenie na tiktokach, a prezydent ukrainy: wiecznie dej

 3. Paczaizm już nie raz dowiódł, że jest odporny na owady łonowe, a teraz ma o tyle cięższe zadanie, że opadła go sfora hien głuchych na argumenty. Nie będę dawał rad, ale ja bym przejechał się po szmulach czymś solidniejszym od dobrego słowa.

 4. czytam wpisy…”bardzo merytoryczna dyskusja”. Czy ktoś w końcu spyta, kto wyprodukował broń, z której zginął Polak?

 5. Konfiarze jak zwykle próbują się wybić na ludzkiej tragedii, przy okazji siejąc dezinformację i swoje łgarstwa…

 6. Nie będzie tam pokoju, puki Żydzi i Palesteńczycy w ty samym czasie egzystują! Nadzieja że pomądżeją jest marna!

  1. W jaki sposób „kolaborujemy”? Rozumiemy, że popierasz jak rodacy giną z rąk Żydów?

  2. Gdy Niemcy wypowiedziały wojnę Polsce, zabijano kolaborantów. Gdy islam wypowiedział wojnę Polsce… Rozumiem że nie popierasz likwidacji kolaborantów?

  3. Czy Polak który podczas II Wojny Światowej pomagał Nazistom, był kolaborantem, czy wolontariuszem?

  4. @Paczaizm.pl Piszesz coś o dragach, a sam nie odróżniasz kolaboranta od wolontariusza. Masakra, ręce opadają. Muzułmanie już wielokrotnie informowali że są w stanie wojny z „niewiernymi”, udowodnili to również zamachami terrorystycznymi w Europie. A skoro jesteśmy w stanie wojny z islamem, to jak można kogoś kto wspiera islam i islamistom pomaga nazywać wolontariuszem? Gdy Niemcy wypowiedzieli wojnę Polsce, to tych którzy im pomagali nazywano kolaborantami, pogódź się z tym. Nie ma czegoś takiego jak pomoc humanitarna wrogowi, to się nazywa KOLABORACJA, SZMALCOWNICTWO, ZDRADA WOBEC KRAJU. Jeśli ty nie odróżniasz kolaboracji od wolontariatu, to jest tragedia i chyba powinieneś odstawić narkotyki których zażywanie zarzucasz innym.

  5. Dlaczego mnie cenzurujesz i nie dodajesz moich komentarzy? Zabolała dupcia?

  6. Nie będziemy dyskutować, bo nie do końca jest z kim, jak ktoś takie poglądy głosi…

  7. to nie dragi tylko pospolita, lewacka odklejka od rzeczywistości ;)

  8. „XD” To nie poglądy, a fakty. Pogódź się z tym że nie ma czegoś takiego jak wolontariat wobec wroga który wypowiedział ci wojnę. Gdybyś podczas II Wojny Światowej nazwał Polaka który pomaga humanitarnie nazistom – wolontariuszem dostałbyś lepa i na tym by się skończyło. A ty tam od lewackich poglądów, nieźle odfrunąłeś. buahahaha

  9. Że na naszej stronie ktoś nas będzie od lewaków wyzywaj, którymi nawet nie jesteśmy. No nic, jesteś tzw. „trudnym przypadkiem”. Bez odbioru!

  10. hahahaha A czy to nie lewica przypadkiem popiera islam? Sprawdź popaprańcu czy cię nie ma w islamski niebie razem z pedo##lem mahometem wziętym żywcem na koniu. hahahaha Co drugi to mądrzejszy, pierwszy twierdzi że kolaboracja z wrogiem to wolontariat, a drugi udowodnienie że jest inaczej nazywa lewicową odklejką. hahahaahha

  11. karma wraca, zydzi w czasie 2 wojny swiatowej gineli z rak polakow, kolaborantow

  12. @00:18 – po bełkocie sądząc nastąpiło trafienie w punkt i zabolało :D

  1. Akurat prawda. I to szemrane zebranko ekspiacyjne w Knesejmie pod batutą Duuuudy.