Izrael zamordował polskiego wolontariusza przeprosin brak, małolat rzucił butelka w synagogę posłowie przepraszają za antysemityzm obrzydliwe

Izrael zamordował polskiego wolontariusza przeprosin brak, małolat rzucił butelka w synagogę posłowie przepraszają za antysemityzm obrzydliwe

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 11 komentarzy

 1. Jak piszesz Pihowicz, no jak? A może i dobrze?

  Palestyńczycy w 90% mają pochodzenie semickie. Popieranie Palestyny nie jest więc antysemityzmem.

  1. @Czarny Piotruś: argument zabójczy! Trupów od metra. Widzę jak jeden, wyraźnie niedobity, zadarł nogę i łeb z oznakami jakiejś czynności intelektualnej. O, już po wszystkim, mózg wysiłku nie wytrzymał.

 2. Jakby kto tak kościół katolicki osmalił to by druga strona sceny politycznej poleciała grzmieć czy wszyscy pospołu zwarci i zjednoczeni?

 3. W istocie obrzydliwe. Ta Psiuk-Gihowicz, to niezły symbol. A rabin-karabin z tyłu już mówi po polsku?

 4. Konfiarze oczywiście nie ogarniają że Żydzi i Izrael to jak islamiści i Iran. Połowa Żydów nie uznaje Izraela, jedynie odłam syjonistyczny.

  1. Uczony w piśmie? Starotestamentowy krętacz? Zapytaj Netanyahu co myśli o takiej interpretacji.

 5. No właśnie. Dlaczego polscy politycy nie byli tacy wygadani jak wojsko izraela mordowało wolontariuszy!

  1. Dlatego, że oni nie tak do końca polscy są. A moralność Kalego trudno zmienić.

Mem o tematyce izrael, synagoga, obrazek związany ze słowami wolontariusza, przepraszają, antysemityzm i zamordował, a także przypisany do kategorii cebulandia, demotywujące, fail, memy, polityka, tymczasowe, wojna, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: |