Moskwa kłamie, Polak mówi prawdę zero zdziwienia Anna Moskwa marszałek Elżbieta Polak

Moskwa kłamie, Polak mówi prawdę zero zdziwienia Anna Moskwa marszałek Elżbieta Polak

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1 godziny).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj.

Jest 8 komentarzy

 1. Obawiam się, że większa częśc 'prawdziwych wyznawców’ jest zupełnie nieinternetowa i nie ma pojęcia, co się tu wyprawia (na hasło 'paczaizm’ najpewniej wykrzyknęliby: 'a komu to potrzebne?!’), zaś ci tutejsi 'popierający’, czy może raczej ten konkretny oddelegowany tu 'popierający’, wcale nie jest umysłowym troglodytą, uważa po prostu, że żadna praca nie hańbi, tym bardziej, jeśli daje nieźle zarobić.

 2. Pisuary to po prostu troglodyci umysłowi, o zasobie inteligencji mniejszym niż u kabotyna. Niestety, głupota jest dalej nieuleczalna.

 3. @Bezmyślny Gość: To, że większość memów jest o pisie to tylko ich zasługa i ich działań.
  „…byle tylko im przywalić przy byle okazji niezależnie czy słusznie czy nie.”
  Czyli sam przyznajesz, że są powody by „im przywalić”.
  To nie jest skowyt czy ból dupy, a zdziwienie i zażenowanie ludźmi wciąż popierającymi pis po tym co nawyprawiał.
  Głosowanie na jakąś partię po to, aby zrobić komuś na złość jest na prawdę słabe.
  Już o nazywaniu wszystkich nie popierających pisu „platformersami” nie wspomnę.

 4. Memy u nas są na każdą partię jaka istnieje – bez wyjątku, ale prywatnie oczywiście przyznamy bez sekundy zawahania, że uważamy PiS za największe zło jakie spotkało ten kraj i darzymy tę partię zdecydowanie najmniejszą sympatią.

 5. @Paczaizm.pl
  Teraz przynajmniej już wiemy że po czyjej stronie jest moderacja więc zalew memów o PiSie nie dziwi :p
  A już pomyślałem że jesteście bezstronni i ogólnie traktujecie politykę z dystansem a to jakie memy wpadają zależy tylko od tego co ludzie wrzucą ale po tym wpisie to domyślam się że specjalnie zbieracie memy o PiSie byle tylko im przywalić przy byle okazji niezależnie czy słusznie czy nie. Zero zaskoczenia :P

  PS Głosowałem na PIS w 2019 i na Dudę rok później i za rok też na nich zagłosuje jako mniejsze zło względem szmaciarzy z Platformy. Takiego bólu dupy i skowytu zewsząd przez to że ludzie głosują na daną partię a nie na inną to chyba nigdy nie było jak od ostatnich wyborów xd
  Dlatego też poza tym że głosuję z przekonania to tym razem jeszcze będę miał drugi powód żeby zagłosować na PiS bo chcę po prostu zobaczyć jak się platformerska chołota i ich wyborcy będą pultać jak PIS znowu wygra 3 raz z rzędu, to będzie piękny widok xD Szczególnie że mam w pracy też gorącego zwolennika PO xd
  Tak chodzę do pracy, nie jestem emerytem, 500+ nie biorę bo nie mam dzieci. Pozdrawiam platfusów, środkowym palcem xd

 6. Tak to się kończy, jak płacą byle komu za pisaninę po internetach. Rekordowa inflacja, rekordowe zadłużenie, rekordowo niski kurs złotówki, rozmontowanie państwa, władza bez kontroli, a tępe żule dalej napier*ją w tuska i po.

 7. Za to wyborcy PiS są bardzo mądrzy XDDDDDD
  Cały kraj zdezelowany w każdym możliwym aspekcie a te głąby dalej tylko PiS i PiS…

Mem o tematyce anna moskwa, elżbieta polak, kłamstwa, kłamstwo, marszałek polak, moskwa, pis, polak, prawo i sprawiedliwość, obrazek związany ze słowami marszałek, zdziwienia, elżbieta i kłamie,, a także przypisany do kategorii cebulandia, gry słowne, głupoty, memy, polityka, tymczasowe, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | | |