Natalia Przybysz 2016 wpadka aborcja 2021 żadne mieszkanie nie jest zbyt male przyjmijmy uchodźców

Natalia Przybysz 2016 wpadka aborcja 2021 żadne mieszkanie nie jest zbyt male przyjmijmy uchodźców

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 15 komentarzy

  1. niestety nawet nie wiem kim ona jest, tym bardziej ja sie dowiem, nic to nie zmieni w moim zyciu

 1. niestety potwierdzam zdanie o tej pani. Jako BYŁY fan, na koncercie tejże
  usłyszałem takie bzdury na tematy społeczne, że wykasowałem Szanowną z pamięci i …płytoteki…

  1. Co ma pierdnik do wiatraka? Piosenkarze czy inni komedianci są od rozweselania bądź wzruszania, a nie od tego, by mówili ci co myśleć na poważne i praktyczne tematy :D

  2. @16:38 To niech się babsko nie odzywa. To samo dotyczy innych babiszonów, takich jak Janda czy… Olbrychski.

  3. Niektórzy ludzie potrzebują żeby za nich myśleć, mieć opinie i kreować dla nich światopogląd, kierować nimi i mówić co robić. Dlatego chodzą np. do kościoła.

  4. @21:18 – A jeśli Bóg istnieje i inteligentni, oraz generalnie ludzie obdarzeni przez Niego wiarą, wierzą? Co, jeśli życie nie ma inaczej sensu? Co, jeśli nie chcą być kupą kości i śmierdzących białek?

  5. Co z tego, że nie chcą? To, że ktoś czegoś chce, nie oznacza, że tak będzie i już.

  6. Jotka, być może nie można do końca wykluczyć, że jakaś forma „bytu wyższego” istnieje, niemniej przyjmowanie, że forma taka mogłaby być „reprezentowana” przez takie mendy jak rydzyk czy jądraszewski urąga już jakiejkolwiek logice :) A biorąc pod uwagę, że świat teoretycznie stworzony przez tę teoretyczną formę jest niesłychanie logiczny, to wyjątek od tej logiki w postaci plujących dziadków w śmiesznych czapeczkach i jeszcze śmieszniejszych sukienkach tym mniej się wydaje prawdopodobny :)

 2. 2021: to nie jest jej mieszkanie, tylko przykładowe. Może być Twoje. To jak z imprezą na działce

 3. Baba jak durna, to do sześcianu. Sama w sobie stanowi dowód, że niektórzy PRZYBYSZE są niepożądani – dramatycznie obniżają narodowe IQ.

  1. Tak wańka, szczególnie niepożądani są przybysze zadaniowani i opłacani przez wraże reżimy.

 4. Zrozum ją jakby się przez płot od Białoeusi pchały napalone gotowe na wszystko brunetki często młode i zgrabne też byś nie miał nic przeciwko by sobie jedną czy kilka wziąć na chatę

Mem o tematyce 2016, 2021, aborcja, mieszkanie, natalia przybysz, przybysz, skrobanka, wpadka, obrazek związany ze słowami uchodźców, mieszkanie, przyjmijmy i przybysz, a także przypisany do kategorii ciekawostki, gwiazdy, lifestyle, memy, polityka, tymczasowe, wydarzenia, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | |