Nie łapię tego mimo wszystkich oszczędności na pracownikach firma wydaje się nie posuwać do przodu

Nie łapię tego mimo wszystkich oszczędności na pracownikach firma wydaje się nie posuwać do przodu

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 8 komentarzy

  1. „Sprawa jest prosta, to wina tego, który pozostał. Trzeba go dociągnąć, krócej trzymać. Widocznie za słabo się stara, na początek trzeba obciąć mu premię i przycisnąć go do codziennych nadgodzin, koniec też z jedzeniem w pracy a siku tylko raz dziennie. 2 trwa zbyt długo więc jest niedopuszczalna, jeśli na nią kiedyś pójdzie trzeba mu zagrozić dyscyplinarką. Trzeba mu też zamontować kilka kamer i obserwować cały dzień czy zapier… w odpowiednim tempie. Skończmy też bycie miłym dla niego, bycie oschłym, niemiłym i przypieprzanie nsie bez powodu działa motywująco. Dzięki temu będzie bardziej się starał.”

    1. Sprawa jest jeszcze prostsza – pozostałe wolne ławeczki przeznaczone są dla „inżynierów”, „lekarzy” i „adwokatów” którzy już napływają z przeciwnego kierunku. ;)

  2. Jakby tak jeszcze ten wioślarz siedział we właściwą stronę to choć odrobinę mogliby się posuwać do przodu bo na razie to tylko w tył. Czyli, że zamiast sprawdzić czy pracownicy w ogóle pracują odpowiednio to zrobili redukcję. Prawdziwy Janukorpix :D

  3. ta firma rzadzi polski rzad, wiecej dyrektorow niz pracownikow
    ale tak to jest wszedzie, jedynie u Eskobara bylo inaczej
    mniej biurokraccji

Mem o tematyce obrazek związany ze słowami oszczędności, pracownikach, wszystkich i posuwać, a także przypisany do kategorii fail, praca, rysunkowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: