Oskar Szafarowicz okiem młodych kiedy naoglądałeś się tyle wiadomości TVP ze porównujesz hitlera i stalina do Tuska i Merkel

Oskar Szafarowicz okiem młodych kiedy naoglądałeś się tyle wiadomości TVP ze porównujesz hitlera i stalina do Tuska i Merkel

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 7 komentarzy

  1. Rzecz jasna, jakieś tam badania jakichś tam naukowców, przecież to oczywiste fałszywki mające nam zamydlić oczy, co poniżej dobitnie wykazał random z internetu. Wstyd, panowie „naukowcy”, że dla judaszowych srebrników tak brukacie dobre imię nauki. Dobrze, że mamy w internetach uczciwych i dobrze poinformowanych randomów, którzy jednym wpisem obnażają wasze pożałowania godne praktyki.

  2. Niemcy gówno pomagają- wysyłają po miesiącach złom na Ukrainę, w międzyczasie rozmawiają z Rosją i namawiają Ukrainę na poddanie się. Sami chcą się bogacić na baltic pipe 2 i węglu.

  3. Tylko ślepy nie dostrzega podziału na Europę lepsza i gorszą. Historia pani Merkel – były naczelnik do spraw agitacji i propagandy w NRD!

    1. Wiesz może kim był hitler i stalin? Bo ewidentnie masz spore braki w znajomości historii.

  4. Putin to Stalin a Hitler to Merkel. No i jest jeszcze szatniarz który pomaga zapinać rozporek i zakładać marynarkę. Niemcy mimo że są w unii popierają działania Putina. Chcieliby oddać Ukrainę byle by dalej robić interesy z Kremlem. Zamiast pomagać Ukrainie to chcą zniesienia sankcji na Rosjan a do Ukrainy wysyłają złom a nie broń.

    1. Po pierwsze to Merkel dawno nie ma u władzy. Możemy spytać czemu jest przyrównana do hitlera? Czy w Polsce prawicowcy naprawdę muszą mieć jakiś gwóźdź wbity w mózg? Niemcy są w TOP5 państw wspierających Ukrainę ale debile i tak napiszą, że kolaborują z rosją XD