Tak wygląda państwo które nie potrafi sprowadzić z Dubaju i osadzić mordercy 3 osobowej rodziny z kartonu

Tak wygląda państwo które nie potrafi sprowadzić z Dubaju i osadzić mordercy 3 osobowej rodziny z kartonu

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 9 komentarzy

  1. „A jakim cudem on się znalazł w Dubaju, będąc poszukiwanym listem gończym?” A takim cudem, że list gończy został wydany po tym jak on już opuścił kraj.

  2. Autor tego mema powinien się dokształcić. Aktualnie sprawa ekstradycji jest tylko i wyłącznie po stronie wymiaru sprawiedliwości w Dubaju. Mamy żaden wpływ na sposób jego działania i obowiązujące tam przepisy. To nie jest tak, że Polska powie „Dajcie nam Sebastiana M.” i na następny dzień arabowie wsadzają go do samolotu.

  3. Tak wyglądało państwo*. To PiS celowo nie chciał go sprowadzić w określonym czasie aby mógł wyjść z aresztu w Dubaju i być całkowicie wolnym. Obecny rząd nie ma tu nic do rzeczy.

    1. A masz jakieś dowody na to że nie chciano go sprowadzić? Wniosek o ekstradycję został złożony niemal od razu, ale nie mamy wpływu na to jak działa wymiar sprawiedliwości w innym kraju. Zresztą nie jest on całkowicie wolny, bo zatrzymano mu paszport.

    2. A jakim cudem on się znalazł w Dubaju, będąc poszukiwanym listem gończym?