WOŚP kto chce ten daje kto nie chce nie daje i po co te kłótnie? Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

WOŚP kto chce ten daje kto nie chce nie daje i po co te kłótnie? Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 22 komentarzy

 1. Zgadzam się treścią mema jednam uważam, że wymiana zdań czy poglądów na temat WOŚP nie może być zakazana bo pomiędzy niektórymi dochodzi do sporów i kłótni. Odbieram to jako próbę uciszania krytyków powyższej akcji i próbę ich ostracyzmu. Przypomina mi to ideologię uśmiechniętej platformy „tuskowej” – po co te spory i kłótnie? Jak my rządzimy to każdy jest szczęśliwy bo my jesteśmy fajnymi facetami”.

 2. A kto robi hejterską nagonkę, ten nie powinien mieć prawa leczenia sprzętem zakupionym przez WOŚP.

  1. […] Policjanci w całej Polsce wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Biorą udział m.in. w aukcjach internetowych, zbiórkach pieniędzy, pokazach sprzętu. Na warszawskiej Starówce już przed południem pojawiły się błękitne patrole – policjanci kwestujący na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi.

   Już od 11.00 na warszawskiej Starówce można spotkać błękitny policyjny patrol WOŚP. Policjanci-wolontariusze, stojący koło nowych, srebrnych radiowozów oznaczonych czerwonymi serduszkami, kwestują na rzecz Fundacji. Pieniądze zbiera też Komendant Główny Policji gen. insp. Andrzej Matejuk. – Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy po raz osiemnasty, dbając o bezpieczeństwo jej uczestników i pomagając potrzebującym, tym razem dzieciom z chorobami nowotworowymi. To szczytny cel – powiedział komendant główny […] – ze strony policja pl
   […] Finał WOŚP odbędzie się już 28 stycznia. Wojsko, które zawsze bardzo chętnie włączało się do akcji i cieszyło się w niej sporym zainteresowaniem, znowu jest „w grze”. Już teraz można licytować wojskowe przedmioty i różne atrakcje. Pula propozycji cały czas rośnie! […] – ze strony wojsko-polskie

 3. Jak nie chcę to też daję bo pan prezydent miasta z moich podatków organizuje koncerty, pan minister uruchamia armię i policję, ale to przecież wszystko za darmo, c nie ?

  1. Wybierz sobie innego. Takiego z pisu. On na pewno nic nie da, bo sam wszystko ukradnie :)

 4. @22:11 Jeszcze trochę. To się zbliża. Już niedługo nadejdzie – czas, kiedy rozmodlone kościelne klęczniki sami będą utrzymywać finansowo swoją sektę i szamanów. Przydzie ten dzień, kiedy czarne pasożytnicze ryje zostaną odspawane od koryta z publicznymi pieniędzmi. Ile miliardów złotych, które mogły zostać wydane tam, gdzie były potrzebne, zostało przez lata wyrzuconych do szamba – zmarnowanych na tuczenie nienażartego watykańskiego okupanta-pasożyta? Niech gnoje oddają. Skonfiskować i znacjonalizować cały majątek, ruchomości i nieruchomości, grunty i proszę bardzo – niech sobie organizują swoją sektę w oparciu o finansowanie przez wspólnotę, przez to stado owiec i baranów biegających do kościoła posłuchać kleszego bełkotu.

  1. kolejny analfabeta wierzący że sywilozowany swiat to aborcja homoseklizm i magia xD

  2. Nic nowego komuchy od lat nie potrafią wymyśleć tylko walą w kościół, ale przecież to język miłości.

  3. Ty „specjalny”, ty łagodnie mówiąc jesteś niespecjalny. Chyba że jako głu.pol.

  1. A przy okazji spróbować oddzielić polskojęzyczny rząd od polskiego społeczeństwa. Już słyszę ten kwik :D

  2. Niedługo sami się oddzielą i w pośpiechu spi#rdolą stąd ;)

  1. Ja tez MUSZE chociaz nie chce dawac na kosciol w swoich podatkach :( ale na WOSP daje bo CHCE i nikt mi nie zabroni :)

  2. Perejra to akurat dawała, i to bardzo chętnie, przez osiem ostatnich lat, i dostała za to całkiem sowitą zapłatę od pisu. Może nie tak dużą, jak inne koleżanki, ale w końcu nie jest ona Prawdziwą Polaką.

Mem o tematyce jerzy owsiak, jurek owsiak, kłótnia, kłótnie, owsiak, wielka orkiestra Świątecznej pomocy, woŚp, obrazek związany ze słowami Świątecznej, kłótnie?, orkiestra i wielka, a także przypisany do kategorii cebulandia, głupoty, lifestyle, pieniądze, polityka, tymczasowe, wydarzenia, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | |