LGBT to też ludzie jak my wszyscy czyli można z nich żartować nie można czyli nie są tacy jak wszyscy cykl kółko pętla

LGBT to też ludzie jak my wszyscy czyli można z nich żartować nie można czyli nie są tacy jak wszyscy cykl kółko pętla

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 15 komentarzy

 1. Content na tej stronie ostatnio mocno schodzi na psy. Tak, wiem – drzwi są tam, mogę wypie##alać. Rozważę to, a Wy rozważcie, czy internet potrzebuje drugiego wykopu i czy Wam ma przypaść ta rola.

  1. Mamy taki content, że obrażamy wszystkich i zawsze komuś się nie spodoba. Memy o wszystkich partiach politycznych, memy o narodowcach, memy o LGBT, memy o lewakach, memy o prawakach. Co ma wykop do rzeczy? Zawsze ktoś jest obrażony, na ogół dlatego, że bierze stronkę z memami na serio – a to już nie do końca problem z nami.

  2. Do paczaizm.pl:
   Ale jednak wulgaryzmy są już na tyle obraźliwe, że trzeba je wymoderować? Jest jakaś niekonsekwencja w tej Waszej postawie „my tu tylko sprzątamy”.

  3. Tłumaczyliśmy o co chodzi z wulgaryzmami – czystość strony pod kątem o Google AdSense, cenzurujemy słowa kontrowersyjne również w tytułach memów (nie w samych obrazkach). Gdybyśmy nie mieli reklam nie cenzurowalibyśmy żadnych wulgaryzmów.

 2. LGBT — największe spie##olenie psychiczne — większość to pedofile zoofile i inne zboczenia. Ci ludzie nie wiedzą w swoim spi##doleniu seksualnym problemu. Trzeba im to dopiero uświadomić.

  1. „Większość”. A źródło to oczywiście instytut danych z dupy?
   BTW – już nie moderujecie wulgaryzmów?

  2. Do tego medyczne konsekwencje praktyk LGBT: zapalenia wątroby typu A i B, syndrom g#jowskiego jelita, płonica, rz#żączka, HIV (LGBT czyli ok. 2% populacji generuje 92% nowych diagnoz HIV), $yfilis i inne choróbska przenoszone z krwią… LGBT zwiększa koszty opieki zdrowotnej oraz niebezpieczeństwo zakażenia w placówkach opieki zdrowotnej np. podczas transfuzji krwi.

 3. A z hetero też „żartujesz” z samego tego, że są hetero? To jest clou żartu, tak? Czy jednak porównujesz jabłka z pomarańczami?

  1. Przeważnie żartuje się o odstępstwach od normy – kobietach, czarnych, chorych, itp ;)

  2. Skoro uważasz kobiety, czarnych i chorych za odstępstwa od normy, to muszę Cię zmartwić. Ty nim jesteś.

Mem o tematyce chad, cykl, lgbt, ludzie, pętla, rozmowa, Żart, Żarty, obrazek związany ze słowami żartować, wszyscy, kółko i wszyscy, a także przypisany do kategorii lifestyle, memy, rozmowy, rysunkowe, tymczasowe, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | |