Siema, witaj w życiu! Wybierz poziom trudności: łatwy kobieta, trudny mężczyzna

Siema, witaj w życiu! Wybierz poziom trudności: łatwy kobieta, trudny mężczyzna

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 20 komentarzy

 1. Kiedyś podział był prosty: mężczyzna polował, kobieta rodziła i zajmowała się domem Teraz kobieta rodzi i zajmuje się domem plus pomaga mężczyźnie w polowaniu w markecie, bo bidulek nie umie szyneczki wybrać W domu nie trzeba mu co pół roku przypominać żeby coś naprawił bo i tak za opłatą zrobi to pan Wiesio A jako ochroniarz pierwszy padnie lub ucieknie GDZIE CI MĘŻCZYŹNI …?

  1. Kobiety pierwotne też „polowały” – głównie na bulwy, jagody, ślimaki itp. – więc proszę mi się tu nie migać od pracy zawodowej :D
   Aaa i jeszcze – nie rodziły jednego, góra dwóch dzieci ;)

  1. A jakie szanse ma 14-letni homo poznać drugiego homo, bez ryzyka, że zostanie wyklęty przez wszystkich kumpli, rodzinę itd., absolutnie wszystkich?

 2. Jestem facetem i się nie zgodzę. Sytuacja wygląda tak: jeśli jesteś przeciętnie ładną i inteligentną kobietą i przeciętnie przystojnym i inteligentnym facetam to na pewno kobieta nie ma łatwiej. Powiedziałbym że różnica nie jest duża ale kobieta ma nieco trudniej.

  1. To jakbyś chciał pójść na totalną łatwiznę i zarabiać na onlyfans albo znaleźć sponsora to jak myślisz jakie masz szanse powodzenia?

  2. @23:59 „Jakbyś, jakbyś…” Gdyby matka miała fi#ta, to by była ojcem, poza tym rozmawiamy o kobietach, nie o szmatach. Więc daj se siana.

 3. Tzn. <> nie będzie musiała obowiązkowo chlać, żeby egzystować w społeczeństwie, ani zapierd*alać za minimum, ale przez całe życie, cała jej wartość będzie oceniana wyłącznie przez pryzmat fizyczności, a z tym niewiele da się zrobić, po prostu albo się rodzisz laską, albo średnią, albo „paszczakiem”, drodzy gentlemani.

  1. a najbardziej biali hetero prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą :(

Mem o tematyce siema, obrazek związany ze słowami trudności:, mężczyzna, kobieta, i wybierz, a także przypisany do kategorii gry, kobiety, mężczyźni, porównania, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: