Badania dowodzą, że przynajmniej 90% procent Polaków u których stwierdzono raka przyjęło wcześniej księdza po kolędzie

Badania dowodzą, że przynajmniej 90% procent Polaków u których stwierdzono raka przyjęło wcześniej księdza po kolędzie

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 19 komentarzy

 1. lewica niepodległościowa skończyła się w Polsce w 1914 roku. od tamtej pory każdy socjalista/komunista/lewicowiec to wróg wewnętrzny, okupant lub kolaborant

 2. Przyjmujcie ksiedza, płaczcie i płaćcie PODATEK OD MARZEN O POSMIERTNEJ „NAGRODZIE” :D Jesli po wizycie ksiedza nie wystarcza wam potem kasy na leki to szybciej sie przekonacie ze to byly PIENIÁDZE WYRZUCONE W BLOTO ;)

  1. Skoro jest popyt, jest i podaż. Na większe głupoty ludziska potrafią wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze. Ot, przykład niedawny choćby, że znalazło się kilkunastu kretynów, którzy wpłacili w sumie jakieś 2 tysiaki na zbiórkę na umierające z głodu i zimna słomiane wdowy po kamińskim i wonsiku. Do kiedy ludzie dobrowolnie, nawet zmanipulowani, wydają swoją kasę, to ich sprawa. Ale sukienkowym to rzecz jasna nie wystarcza, bo gawiedź kapryśna, raz da więcej, raz mniej, jak żyć, jak cokolwiek planować w takich warunkach, więc oni wolą mieć swój własny kurek w państwowym systemie rurek.

  2. No tak się składa kolego, że prawo mówi co innego w tej kwestii. Zachęcam do lektury art. 286 kk.

  3. Gość E uparł się sprawiać wrażenie mentalnie uszkodzonego gońca z redakcji Wyborczej. Czuchnowski jaki z niego ku rozpaczy rodziców wyrośnie. A o życiu pozagrobowym wie wszystko, bo juz do nieba zajrzał, zrobił notatki i następnie po północy się odkopał.

  4. Gość-J Wierzy że z kilku tysięcy wiar które ludzie sobie wymyślili, akurat trafił na jedyną prawdziwą i zupełnie przypadkiem jest to ta, którą mu wpoili rodzice i otoczenie :-) A tak naprawdę nie wierzy tylko w jednego boga mniej niż Gość-E, z którego drwi :-)

  5. @Gość-P – Tralala. W „tej jednej” i jedynej religii Bóg syna swojego zesłał między ludzi dla zawarcia Nowego Przymierza. Został zamordowany i pochowany. Zmartwychwstał i z setkami uczniów pracował nad założeniem Kościoła, po czym wrócił do Ojca. To są fakty historyczne. Św. Paweł, nawrócony faryzeusz, powiedział, że bez Zmartwychwstania „pusta byłaby wiara nasza”. Synagoga talmudyczna od 2 tys. lat pracuje nad zniszczeniem prawdy, ale czy tę Prawdę można zniszczyć?

  6. WOW!!! No i znaleźli się w końcu winni tego, że emerytom nie starcza na leki :D

  1. Zrozumienie tematu 0%, rzyganie na wszystkich dookoła 120%. O poczuciu humoru nie warto wspominać. Polak katolik, zgadłem?

Mem o tematyce kolęda, ksiądz, księża, po kolędzie, polacy, obrazek związany ze słowami przynajmniej, stwierdzono, wcześniej i przyjęło, a także przypisany do kategorii cebulandia, ciekawostki, cytaty, głupoty, reklamy, religie, Śmieszne obrazki, zdrowie, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | |