Ty chamie z TVN pan Jezus nie był żadnym żydem tylko polakiem i katolikiem stare baby Skomentuj tego mema: Anuluj pisanie odpowiedziKomentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj • nie bądź onucą ani ruskim propagandystą • nie akceptujemy linków w komentarzach, nie akceptujemy komentarzy pisanych wyjątkowo niechlujnie lub niezrozumiale, w tym takich z zagranicznymi znakami diakrytycznymi. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.Podpis E-mail Δ Jest 9 komentarzy Może i nie był Polakiem, ale na pewno nie był żydem. Nie gromadził dóbr doczesnych i nie był chytrusem Odpowiedz Żydzi starotestamentalni i żydzi rabinistyczni (współcześni) to inni ludzie wiara czyni czuba Odpowiedz Tradycyjnym polakiem, a nie tylko polakiem. Odpowiedz Pisuarek, ty dalej jeszcze nie pojąłeś, że tu nie albicla? Odpowiedz …na odprawie ale nie okrzyk ;) Odpowiedz Gdzie debil usłyszał taki okrzyk? Odpowiedz W twoim domu? imieszkal w Toruniu, zyl ubogo jak tata muchomor, ktory zalozyl wlasna sekte pod przykrywka katolicyzmu Odpowiedz
Może i nie był Polakiem, ale na pewno nie był żydem. Nie gromadził dóbr doczesnych i nie był chytrusem Odpowiedz
imieszkal w Toruniu, zyl ubogo jak tata muchomor, ktory zalozyl wlasna sekte pod przykrywka katolicyzmu Odpowiedz
Może i nie był Polakiem, ale na pewno nie był żydem. Nie gromadził dóbr doczesnych i nie był chytrusem
Żydzi starotestamentalni i żydzi rabinistyczni (współcześni) to inni ludzie
wiara czyni czuba
Tradycyjnym polakiem, a nie tylko polakiem.
Pisuarek, ty dalej jeszcze nie pojąłeś, że tu nie albicla?
…na odprawie ale nie okrzyk ;)
Gdzie debil usłyszał taki okrzyk?
W twoim domu?
imieszkal w Toruniu, zyl ubogo jak tata muchomor, ktory zalozyl wlasna sekte pod przykrywka katolicyzmu