Międzynarodowy komitet olimpijski zastanawia się czy nie dopuścić ruskich i białoruskich sportowców do startu na olimpiadzie w Paryżu w 2024

Międzynarodowy komitet olimpijski zastanawia się czy nie dopuścić ruskich i białoruskich sportowców do startu na olimpiadzie w Paryżu w 2024

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 13 komentarzy

 1. Wszędzie, czy to w demokracjach, czy w autorytaryzmach, politykierzy kleją się do sportowców. Bo gawiedź jest na tyle głupia, że, po pierwsze, np. kopacze piłki wywołują u niej „pozytywne emocje”, a po drugie, jak się do kopaczy doklei politykier, to też zostanie objęty owymi „pozytywnymi emocjami” gawiedzi.

 2. Jeśli Rosja chce wojny w XXI wieku, to musimy ją izolować tak, jakby NIE ISTNIAŁA, (sportowcy mogą poprosić o azyl Ukrainę).

 3. Uwaga – jestem za wywaleniem z WTA i olimpiady białoruskich bab Azarenki i Sabalenki. Nie z powodów politycznych tylko z powodu zwierzęcych ryków. Pierwsza ryczy jakby była oddziewiczana co uderzenie, a druga jakby rodziła tysiąc kolejnych bajstruków.

 4. Szczera miłość do Jego Ekskremencji Putinga pokona wszelkie przeszkody, zdrajców jego obnaży i wrogów zdemaskuje. A wy podłe polaczki, co na Jaśnie Pana Putinga bluźnicie, toście zwykłe wuje!

 5. Gimb Defekator Wielki z 23:10 – sr.anie komuś na twarz, to bardzo brzydka i niehonorowa dla sr.alucha rzecz. Lepiej będzie jeśli „z uśmiechem na twarzy” zdefekujesz we własne łóżeczko, gimbuś.

 6. A rozwiązanie jest takie proste, wystarczyłoby, że na ceremonii otwarcia rosyjscy sportowcy wyciągnęliby portrety Putina, po czym kucnęli i z uśmiechem na twarzy nań defekowali :D

  1. Mogliby wam chociaż poprawnie tłumaczyć te wasze płatne komentarze, żeby nie było błędów językowych, wy ruskie matoły!

 7. A co mają ruscy sportowcy do wojny i polityki? Wykluczać i powinno się tych co jawnie popierają Putlera jak ten co paradował z tym znaczkiem „Z” a resztę zostawić w spokoju. Ku##a 3 dekada XXI wieku a nadal nie doszliśmy do tego poziomu cywilizacyjnego żeby nie mieszać sportu z polityką.
  A Białorusinów to za co? Przecież wybory były sfałszowane i ponoć tylko 20% albo mniej głosowało na Łukaszenkę. A nawet ci co głosowali na niego to przecież wojna zaczęła się po wyborach już. Ludzie ogarnijcie się, nie wina narodu że mają wariata przy władzy który sfałszował wybory tak samo jak Putin a tych co się sprzeciwiają pacyfikował OMON, to za co chcecie ich karać? Niedawno było że Polska wspiera naród Białoruski w dążeniu do wolności i demokracji jak były te zamieszki na Białorusi po wyborach, a teraz już każdy Białorusin zły? O co tu chodzi? Mój kraj taki piękny, dwulicowy. Dlaczego chcecie karać cały naród za to że mają wariata przy władzy. To tak samo jakby powiedzieć że każdy polski sportowiec popiera PiS bo przecież jest z Polski. Żenada.

 8. A który ruski / białoruski sportowiec zabił najwięcej sportowców ukraińskich? Owszem, Sabalenka zabiła nie tak dawno Igunię, ale Igunia to nie Ukrainka w 100 procentach.

Mem o tematyce 2024, białoruś, igrzyska, igrzyska olimpijskie, inwazja, olimpiada, paryż, rosja, sportowcy, ukraina, obrazek związany ze słowami międzynarodowy, białoruskich, olimpiadzie i sportowców, a także przypisany do kategorii ciekawostki, polityka, sport, tymczasowe, wojna, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | | | |