Pierydole fiskusa i złodziei z Wiejskiej

Pierydole fiskusa i złodziei z Wiejskiej

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 5 komentarzy

  1. tamci byloo niebo lepsi w poroaniu do tych co demoluja praworzdnosc demokracje szkoły gadaja kremlowską preopagande o unia europejkiej kryminilizuja wszystkih przeciwników.

  2. konfedercja to partia populistyczna ktora jest zagrozeniem dla demokracji praw człowieka i praw obywalteskich chce nas wyprowadzic z ue a jak wyjdzie z ue to zblizac sie bedziemy do europy rosyjskiej

  3. 2023 nieporównywalnie jest gorzej…. tamci w orownaniu z wyjciem polski z ue zdemolowaneim praworzdnosci szkoły i zdeptaniem konstytucji i kryminalizowaniu wszymtkich przeciwnikow tamci byli o niebo lepisi to mało powiedziane szkoda ze polacy tak wierzą w tą propagande lub chca wierzyc

Mem o tematyce złodziej, złodzieje, obrazek związany ze słowami wiejskiej, złodziei, pierydole i fiskusa, a także przypisany do kategorii kreatywne, moto, polityka, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: |