Putin zrób porządek z Ukraina Brukselą i z naszymi rządzącymi rolnik traktor baner napis

Putin zrób porządek z Ukraina Brukselą i z naszymi rządzącymi rolnik traktor baner napis

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 37 komentarzy

 1. w sumie kiedy temat plandemi sie skonczył? juz planowali kary i przymus szczypawek na maszec20 a tu nagle ktoś nie wytrzymał i zablokowal budowe elektrowni atom z westing house na ukra

  1. Zdaje się że skończył się kilkanaście godzin po odpaleniu wersji ekstremalnej masowego MMA na UPAdlinie.

  1. @18:33 – bo zwykle pierwsi lądują w łagrach i dołach z wapnem?

 2. No to wydało się, do czego był potrzebny „rudemu” ten JEDEN baner na traktorze. Jednego dnia proputinowski baner, drugiego dnia „rudy” ogłasza zablokowanie możliwości protestowania na granicy bo pojawiają się ci …”którzy bezwstydnie wspierają Putina i służą propagandzie rosyjskiej”…. Hehe… podobna akcja była swego czasu z budką pod rosyjską ambasadą XD

  1. Następna prowokacja to chyba dopiero przed przywróceniem poboru do wojska ;)

 3. chyba nie zrozumieliście przekazu. Coś czego wam w mediach nie mówią, to tego że to nie Rosja zaczęła wojenkę tylko USA.
  Jesli nasz rząd nie jest w stanie załatwić sprawy Ukrainy, Unia też nie- to kto? Od początku tkwimy w samym środku wojny amerykańsko-rosyjskiej a ofiarami są jacyś tam Polaczkowie i Ukraińcy- dla USA kompletnie bez znaczenia, Polak czy Palestyńczyk… a my się NA-TO zgadzamy…
  Jakie to szczęście, że nie dożyję NWO.

 4. Taki apel do miłośników Paczaizm:
  Brak mi słów potępienia dla debila, który wywiesił sobie na ciągniku taki transparent. Ale nie przypisujcie tej postawy wszystkim rolnikom. Najgłupsze, co możemy teraz zrobić, to rzucić się sobie do gardeł. Pretensje rolników do polskiego rządu i UE są słuszne, ich postulaty zrozumiałe. Choć mam nadzieję, że zgodzą się na jakiś kompromis.

  1. Zielony Ład nie wyszedł wczoraj. Wojna w Ukrainie nie zaczęła się po październiku tamtego roku. Te problemy były, istniały długi czas ale kiedy rządził PIS to rolnicy jakoś nie protestowali. Jak jest im źle to niech jadą na Nowogrodzką i pod siedziby pozostałych partii. Niech blokują biura posłów i senatorów, niech rozliczą Pinokia z tego że co innego mówił w kraju a co innego w Brukseli. A od zwyczajnych ludzi niech się oddalą w szybkim tempie.

  2. To zadyma antyunijna. W Niemczech, Francji, Holandii, Belgii, Hiszpanii, Grecji,… jest sporo grubiej. U nas dochodzi komponent ukraiński ale w Hiszpanii np. marokański. Jeśli PiS-PO zgodnie realizowało unijną politykę w sprawach rolnictwa to teraz mają syf.

  3. „Zielony nieŁad” nie wszedł wczoraj ale rolnicy w UE zaczęli masowe protesty stosunkowo niedawno (jakby wczoraj) i wygląda to na ogólnoeuropejski protest. Coś jak Wiosna Ludów (1848-1849) kiedy to ruchy rewolucyjne w jednym państwie oddziaływały na inne narody. Informacje o wystąpieniach rozchodziły się wtedy stosunkowo szybko, prowadząc do kolejnych powstań dlatego można to było określić mianem rewolucji europejskiej. Podobnie jest teraz.

  4. Oczywiście wina za zaniedbania w kontaktach z Ukrainą leży głównie po stronie PiS. Trochę miałem nadzieję, że rolnicy odpuszczą trochę nowemu rządowi. Ale protesty rządzą się swoimi prawami i nastroje zostały widać zbytnio rozgrzane, żeby teraz protesty zawiesić. Jak wiele osób słusznie zauważyło, nasze protesty są tylko częścią protestów europejskich. Więc oczywiście aktualnemu rządowi obrywa się głównie za zaniedbania poprzedniego rządu, ale niestety odziedziczył takie zgniłe jajo i nie winię za to rolników.

   Tematu Zielonego Ładu nie chcę nawet dotykać, ale chyba muszę. Popieram jego cele, ale nie pomysł na realizację. Rolnicy walczą o swoje interesy, to normalna sprawa w demokracji. Oby doszło do jakiegoś rozsądnego kompromisu.

  1. Kupiony zapewne z dopłatą a reszta w leasingu, który sam się nie spłaci i na który trzeba ostro zapi#rdalać.

  2. …przy niespłacaniu rat leasingowych i bankructwach corpo przejmie ziemię za bezcen

  1. Niestety autentyk (artykuł na Onecie: Skandaliczny baner na proteście rolników. „Putin zrób porządek z Ukrainą”).

  2. Qrcze – jak sprawnie i szybko działa ten rząd – ledwo się pojawił proputinowski baner na proteście rolników, a płemier już zareagował. Ale dobrze, że nie zareagował na niego zanim się pojawił bo zwiększył by tym wqrwienie.

 5. Gdyby nie ta Unia to dalej typie zasuwałbyś na 20-letnim rzężącym Ursusie i siał zboże z płachty na brzuchu.

  1. Z płachty na brzuchu? Co ty – nic by nie siał, bo nie wiedziałby że rolnictwo istnieje. Gdyby nie Unia, to żarłby grzyby i pająki, oraz rzucałby kamieniami w dinozaury. Pozdrów koleżankę Kopacz i Gauleitera Donalda T.

  2. „Pozdrów koleżankę Kopacz i Gauleitera Donalda T.” Tak, tak. Po ośmiu latach ich nieudolnych rządów w końcu należy ich odsunąć!
   Chyba kolego za długo na paskach TVPIS Info jechałeś i jeszcze wszystko z ciebie nie zeszło.

 6. Jak Putin zrobi porządek to wszystkie traktory pojadą na wschód, na Syberię z rolnikami jako niewolnikami do roboty w kołchozach

  1. Nie koniecznie. Zapewne osobnik z iq poniżej 50. Narodowość bez znaczenia. Co zabawne chłop brał dopłatę z UE na ciągnik a teraz takie bzdury wypisuje. Dobra, zmieniam to 50 iq… On nie ma mózgu.