Szafarowicz kiedy trzeba szczuć na 16-latka bo jest synem kogoś z PO vs kiedy inni hejtują i mogą wywalić z uczelni pies pieseł doge

Szafarowicz kiedy trzeba szczuć na 16-latka bo jest synem kogoś z PO vs kiedy inni hejtują i mogą wywalić z uczelni pies pieseł doge

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 19 komentarzy

 1. To zasługa Adblocka zapewne ;)
  Ale spoko, my też prywatnie używamy Adblocków więc w przeciwieństwie do innych stronek u nas nigdy nie zobaczycie komunikatów „wyłącz adblocka bo inaczej nie zobaczysz strony”.

 2. O kurła, a ja myślałem, że to strona zupełnie non-profit, bo żadnych reklam tu nie mam, a wynika z tego, że to tylko zasługa mojej przeglądarki :o

 3. Pacza, reklam tu od ****, to nie fundacja non-profit, a Ty czytasz te bzdety bynajmniej nie z nudów :D

  1. Przy generowanych przychodach z reklam Paczaizm należy uznać za projekt zdecydowanie hobbystyczny i ideowy, a nie źródło dochodu. Nikt z osób związanych z serwisem się z niego nie utrzymuje.

 4. Bo zawsze jest przecież źle, gdy ktoś Kalemu ukraść krowa, a gdy Kali ukraść krowa komuś innemu – to bardzo dobrze jest!

  1. Próbujemy i nawet nikt nam za to nie płaci! Czyli kanał „okiem młodych” Oskarka na tiktoku to była polityczna satyra (taka trochę jednostronna XD), a u nas jest hejt, okej.

 5. Będę płakał, myślałem, że jesteś moderatorem-bogiem, a nie po prostu „private property” i nara… :D

 6. Oczywiście, że nie, ale ich też nazywacie faszystami, jak wszystkich około katolicko narodowych. Paczaizm – dopóki nie są nienawistne??? Nienawiści do pisu to tu jest w komentarzach potop

  1. Tak, do PiSu można bo jesteśmy patriotami i nie lubimy oprawcy niszczącego nasz piękny kraj.

 7. Rzygać mi się chce jak widzę że pod takimi postami armia propisowkich trolli musi wsadzić swoje trzy grosze. Nawet tu. W byle serwisie ze śmiesznymi obrazkami. Obrzydliwość.

  1. Niestety, Pan Dariusz M. z PiSu opłaca te swoje słynne farmy trolli to i do nas trafiają takie okazy… Ponoć żadna praca nie hańbi ;) My tych komentarzy nie usuwamy, tak długo jak nie są nienawistne, jednak z kilometra widać, że nie pisał tego ktoś, kto przyszedł tu na memy :)

 8. Wystarczy mi satysfakcja, że mogę dać wirtualnego plaskacza palantom, którzy używają zwrotu „faszysta” pod adresem polskiej prawicy.

 9. W tym miejscu, w którym za wypisywanie takich dyrdymałów w internetach typy dostają piniondze od pissu.

 10. A nie czasem samobójstwo było pokłosiem pedofilii? I dodam jeszcze, że młody brzydal jest nie tylko działaczem propolskim, ale i proukraińskim – sensu lato – albowiem jeśli by wygrał Tusk, to na ciche polecenie Scholza coś się z dostawami broni zacznie kiełbasić i… znów będzie można pociągnąć z Rosji.

 11. Za działalność propolską niejeden wyleciał z uczelni, przed 89 to była norma. Chociaż nie do końca, bo na początku jeszcze strzelaliście w tył głowy.

  1. W którym miejscu szczucie, którego pokłosiem jest samobójstwo zalicza się do „działalności propolskiej”?