W życiu kompletnie Ci nie wyszło? Czemu by nie obwinić Tuska, to o wiele prostsze niż branie odpowiedzialności za własne nędzne decyzje

W życiu kompletnie Ci nie wyszło? Czemu by nie obwinić Tuska, to o wiele prostsze niż branie odpowiedzialności za własne nędzne decyzje

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 17 komentarzy

 1. No jasne, jak się mówi prawdę o Tusku, to znaczy o braku odpowiedzialności za własne decyzje. To logiczne.

  No i jak w ogóle można obrażać najświętszego wodza, przecież to niepojęte. Wszyscy jesteście w sekcie przeciwko niemu.

  1. co chwila jakieś wybory, które niczego na lepsze nie zmieniają niezależnie od tego kto je wygra :(

 2. Ale Tusk mówił o OFE że to nie są ludzi pieniądze i zap1er0olił 153 miliardy. To Tusk mówił o LOT że mimo wszystkich tradycji nie należy finansować za wszelką cenę bankruta. To syn tej rudej świnki pracował w konkurencji LOTu firmie OLT express i nawet mu powieka nie drgnęła aby sprzedać LOT tylko nie zdążył. Także tyle twoje gdanie jest warte i w tym mnie prawdy.

  1. Tusk nawet dobrał się do trupów. Jak hiena okradł zmarłych z połowy zasiłku pogrzebowego

 3. mi najbardziej nie wyszło okradanie budżetu państwa, i nie winie tuska, on przeca nie robił wyborów kopertowych za 70milinoów

 4. Chciałem odłożyć sobie pieniądze w OFE, ale mi nie wyszło. Chciałem jeździć samochodem i płacić za paliwo 5,16 też mi nie wyszło. Chciałem mieć obniżoną stawke podatku ale też mi nie wyszło…. Oczywiście to moja wina a nie tuska.

 5. Mi nie wyszło utrzymanie zerowego VAT na żywność. Nie wyszlo mi zmniejszenie cen energii i kwota wilna od podatku. Nie wyszlo też mi kupowanie paliwa za 5,16. Nigdy bym za to nie obwiniał Tuszczenki

  1. Gdybyś miał jakieś pieniądze z OFE to byś wiedział że zostały przeniesione do ZUS, a zaj#ebał to Morawiecki – bo opodatkował pozostałe OFE które przeniósł do ZUS.

  2. Lemingi wciąż wierzą, że ich pieniądze zostały przeniesione do ZUS. A naprawdę zostały przeniesione „zapisy z konta OFE” do ZUS. Pieniądze w postaci obligacji skarbu państwa zostały znacjonalizowane — by pokryć dziurę budżetową.

Mem o tematyce donald tusk, donald tusk memy, koalicja obywatelska, platforma obywatelska, po, tusk, tusk memy, wina tuska, obrazek związany ze słowami odpowiedzialności, kompletnie, prostsze i wyszło?, a także przypisany do kategorii głupoty, lifestyle, memy, polityka, porady, Śmieszne obrazki, tymczasowe, wydarzenia, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | |