Mieszkanie w bloku to wegetacja change my mind

Mieszkanie w bloku to wegetacja change my mind

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj • nie bądź onucą ani ruskim propagandystą • nie akceptujemy linków w komentarzach, nie akceptujemy komentarzy pisanych wyjątkowo niechlujnie lub niezrozumiale, w tym takich z zagranicznymi znakami diakrytycznymi. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 6 komentarzy

  1. Zależy od bloku! Kiedyś tez myślałem, że to nieludzkie w bloku mieszkać…Zmuszony byłem „powegetować” parę lat na całkiem fajnym osiedlu. Wegetacja zamieniła się w luksus, zwłaszcza po tegorocznej zimie na wsi…Zero troski o ogrzewanie, wodę, dach, odśnieżanie, wyrzucanie (segregacja) śmieci, obcinanie żywopłotów, obcych u bram…
    Jeśli źle ci w bloku- ZMIEŃ BLOK!

    1. Troski na wsi nieco przesadzone zwłaszcza jak ktoś ma w miarę nowowczesny dom. Do obcinania żywopłotu czy odśnieżania można kogoś wynająć. Mamy na to pieniądze gdyż nie płacimy czynszu innego niż media. Resaumując oczywiście mamy więcej na głowie niż w przypadku bloku ale część prac można zlecić innym. Brak idiotów tupiących nad głową – bezcenne :)

    1. Masz zamiar mieszkać w akademiku do końca życia? Akademik to jak hotel pracowniczy który jest chwilowy.

Mem o tematyce blok, change my mind, cytat, dosłownie, mieszkanie, w bloku, wegetacja, obrazek związany ze słowami mieszkanie, wegetacja, change i bloku, a także przypisany do kategorii cytaty, głupoty, lifestyle, memy, social, tymczasowe, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | |